Informacje o naszej firmie

Działamy w branży od 1989 roku

Nasze firma zajmuje się głównie sprzedażą hurtową. Współpracujemy z hurtowniami i sklepami na terenie całej Polski a także poza granicami naszego kraju. Towary, które oferujemy produkowane są zarówno na terenie naszego kraju jak i w odległych zakątkach świata specjalizujących się w produkcji dywanów.

W naszej ofercie posiadamy dywany syntetyczne i wełniane, produkowane maszynowo jak i ręcznie tkane. Jest to jedna z najbogatszych ofert tej branży. Utrzymujemy stałe kontakty z producentami z całego świata, przez co oferujemy aktualne trendy wzornicze i kolorystyczne.

W celu zwiększenia zadowolenia klientów ostatecznych uruchomiliśmy serwis internetowy www.shaggy.pl. Nasz sklep jest idealną ofertą dla osób, którym zależy na tanim i korzystnym zakupie, gdyż oferujemy dla nich najniższe ceny oraz ekspresową wysyłkę. Ponadto bezustannie w naszej ofercie znajdziecie Państwo towary, które są w promocji- ich ceny są znacznie obniżone.

Oferujemy także unikatowe kolekcje, które dostępne są tylko w naszej ofercie. Udzielamy porad odnośnie doboru kolorystyki i wzoru.

Najważniejsze jest dla nas zawsze zadowolenie klienta, dlatego staramy się by każda transakcja zakończona była satysfakcją.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KLIENTÓW HURTOWYCH.OFERUJEMY DUŻY WYBÓR I BARDZO NISKIE CENY
magazyn magazyn magazyn
Promocje w Internecie