Informacje o dywanach Wełnanych

Dywany Wełniane

Jeżeli ktoś twierdzi, że dywan jest tylko zwykłym przedmiotem, to znaczy, że nigdy nie stąpał gołymi stopami po dywanie. Świat Dywanów roztacza przed Państwem zupełnie nowe horyzonty doznań. Nasze dywany są bardzo przyjemne dla oka i dla stóp. Zapadnij się w nasze grube dywany wełniane, które bez reszty pochłoną Cię w swoim wysokim runie. Ręcznie tkane dywany, które są wykonane z niepowtarzalną dokładnością, podkreślą niebywały styl Twojego domu. Szeroka gama dywanów pozwala na idealne dopasowanie dywanu do wnętrza – nieważne czy jest to nowoczesny design, czy też klasyczny, ciepły salon z kominkiem.

Dodatkowym atutem jest duży wybór rozmiarów oraz różne warianty kolorystyczne. Materiału jakim jest wełna nie trzeba chyba zachwalać – jest to jeden z najlepszych i najprzyjemniejszych materiałów wykorzystywanych do tkania dywanów. Jej miękkość i wytrzymałość na niszczenie sprawia, że idealnie nadaje się do ozdabiania podług. Kupując w Świecie Dywanów mają zatem Państwo gwarancję dywanów wykonanych w najlepszy, ręczny sposób, a poza tym będą one cieszyć Państwa oko przez długie lata.

Zapoznaj się z naszą ofertą dywanów wełnianych


Polecamy dywany shaggy

W ofercie mamy również cieszące się ogromną popularnością dywany shaggy. Ich specyficzna budowa wykonana z przędzy frise umożliwia uzyskania długości runa od 3 do 6 centymetrów. W dywanach shaggy loop zastosowana jest dodatkowo efekt dwupoziomowości runa, które daje niesamowite efekty, które mogą Państwo zobaczyć w naszej specjalnie przygotowanej galerii. Zapraszamy do naszego świata – Świata Dywanów.

Promocje w Internecie