Warunki oraz zasady realizacji zamówień

Realizacja zamówien

Wyslane zamówienie zostanie potwierdzone e-mailem w terminie do 3 dni roboczych. Po otrzymaniu wplaty naleznosci za dywan i przesylke, wyslemy go bezzwlocznie do Panstwa.

Kazdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed wysylka jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rekojmi towaru reguluja przepisy Kodeksu Cywilnego. Gwarancja liczona od daty odbioru wynosi 12 miesiecy i jest wazna tylko z dowodem zakupu (paragon, faktura VAT). W przypadku gdy towar nie zawiera zadnych wad fabrycznych, ewentualna wymiana na inny artykul realizowana jest na koszt zamawiajacego.


UWAGA! Wszystkie ceny zawieraja 23% podatek VAT (brutto). Jezeli zyczycie sobie Panstwo fakture VAT, prosimy poinformowac nas o tym w uwagach podajac dokladne dane odbiorcy (NIP).Metody wysylki

Koszt przeslania dywanów powyzej 100 cm szerokosci wynosi 40zl. Koszt dostawy mniejszych dywanów to 25zl. Dywan zostaje dostarczony przez kuriera wprost do Panstwa domu. Jezeli zamówiony towar bedzie w danej chwili na stanie hurtowni, zostanie nadany najpózniej drugiego dnia po otrzymaniu wplaty na konto. W przypadku, gdy dywan jest niedostepny okres realizacji moze sie wydluzyc, jednakze o wszystkim poinformujemy Panstwa telefonicznie lub tez za pomoca e-maila.

UWAGA! Klienci z Poznania i okolic moga odebrac towar osobiscie po wczesniejszym kontakcie telefonicznym.

Płatność przy odbiorze

Możliwa jest również opcja dostawy zamówionego dywanu z płatnością przy odbiorze.
Jest to dogodne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby otrzymać zamówiony towar jak najszybciej. W przypadku wyboru tej opcji dostawy towar zazwyczaj wysyłany jest jeszcze tego samego dnia.

Promocje w Internecie